Hakkımızda 

Evden eve nakliyat alanında Kemerburgaz’da hizmet veren firmamız, kuruluşundan itibaren günümüze kadar ev, hastane, fuar, okul ya da fabrika gibi kurum ve kuruluşlar için taşıma hizmetleri sunmaktadır. Sürekli olarak hizmet kalitesini arttırma niyetinde olan firmamız, değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Mevcut ve gelecek müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanmaya önem vern firmamız çalışmalarını bu alanda geliştirmeye devam etmektedir. Taşıma alanında en iyi hizmeti sunabilmek için ihtiyaç duyulan tüm teknolojik malzeme ve araçları bünyesinde barındırmaktadır. Bunun yanı sıra, uzman bir personel ekibine ve deneyime önem vermektedir. Hangi türden olursa olsun eşya taşımada gerekli ambalaj malzemelerini bulundurmaktadır. Eşya taşımada oluşabilecek hasar en az düzeye indirilmektedir. Bunun için de güvenilir bir hizmet sunulmasına gereken önem verilir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Oldukça önemli bir sektör olan taşımacılık sektöründe evden eve nakliyatın ayrı bir değeri vardır. Bu hizmetler her geçen gün gelişmektedir. Gelişmeleri yakından takip eden firmamız, müşterilerine evden eve nakliyat konusunda en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışmalarına titizlikle devam etmektedir. Taşımacılık zamanında gerekli önlemler alınarak, oluşabilecek hasar en az seviyeye indirilir. Eşyalar özel paketleme sistemi ile taşınır. Özenli bir şekilde araca yerleştirilerek, yeni adresine ulaştırılır. Herhangi bir sorun yaşanmaması için güvenilir, deneyimli ve uzman kişiler taşımacılıkta görev alır. Eşyalar özenle paketlenerek, yeni adreslerine teslim edildiği için taşıma sırasında zarar görmeleri pek mümkün değildir. Bu ihtimal son derece azdır. Bu nedenle de güvenilir taşımacılık gerçekleştirilmektedir.

 Profesyonel Ofis Taşıma

Sürekli yenilenen iş sahalarıyla beraber yeni şirketler kurulur. Bu şirketlerin sayısı arttıkça, ofis taşımacılığına duyulan ihtiyaç da çoğalır. Kurumsal taşımacılık konusunda hizmet veren firmamız, profesyonel düzeyde ofis taşıma hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz hizmeti sonrasında taşınması gereken eşyaların bir listesi yapılmaktadır. Konuyla ilgili detaylar görüşülüp, gerekli plan hazırlanmaktadır. Sonra da kaliteli bir biçimde sağlam ofis taşımacılığı sunulmaktadır. Geniş araç filomuz sayesinde, vermiş olduğumuz ofis taşıma hizmetlerimizden yararlanmanız oldukça kolaydır. Kentsel dönüm sonrası depolama hizmetleri de oldukça popüler olmuştur. İhtiyaç duyduğunuz evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ya da depolama hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz.