Ofis Taşıma

Profesyonel Çözümler İle Güvenilir Ofis Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kurulmuş olan Evimtaş Beykoz Nakliyat, bütün taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi Kemerburgaz ofis taşıma hizmetinde de daima bir numaradır. Sektörde daima lider bir nakliyat firması olarak adından söz ettiren Evimtaş Beykoz Nakliyat, profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile Kemerburgaz’da taşımacılığın yeni adresi olmuştur.

Firmaların faaliyetlerini yürüttüğü yer olan ofisler, firmaların müşterileri ile ilk temasları gerçekleştirdikleri önemli bir alandır. Bu önemin bilincinde olan Evimtaş Beykoz Nakliyat, her türlü yasal evrakın, şirkete ait özel dosyaların ve şirket ile müşteri arasındaki özel sözleşmelerin yer aldığı ofislerin taşımacılık hizmetlerine ayrı bir titizlik göstermektedir.

Ofis taşımacılığı, çok büyük dikkat ve özen isteyen bir hizmettir. Evden eve nakliyat hizmetlerine göre daha bilinçli yapılması gereken ofis taşımacılığı konusunda kendine güvenen firmamız, ofis taşımacılığı hizmetlerinizin sorunsuz, güvenilir ve en hızlı şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Müşteri memnuniyetini esas alan Evimtaş Beykoz Nakliyat firmamız, kurumsal kimliğimiz altında profesyonel ofis taşımacılığı çalışmalarını büyük bir azim ile sürdürmektedir. Ofis taşımacılığı ve bütün taşımacılık hizmetlerinde koşulsuz olarak müşteri memnuniyeti temel alan Evimtaş Beykoz Nakliyat, şeffaflık ve dürüstlük ilkesi ile hareket etmektedir.

 Ofis Taşımacılığı Süreci

Ofis taşımacılığı sürecinin başında sonuna kadar aynı titizlik ile hizmet veren Evimtaş Beykoz Nakliyat, uzman personelleri ile en hızlı ve en güvenilir ofis taşımacılık hizmetini vermektedir. Ofis taşımacılığı konusunda bizden yardım talep eden müşterilerimiz ile iletişime geçerek, taşınması gereken eşyaların belirlenmesi amacı ile ekspertiz hizmeti veriyoruz. Hangi eşyaların taşınacağı, taşımacılığın nereden başlayıp nerede sonlanacağı gibi bilgiler toparlanarak bir taşıma süreci planlaması yapılır. Bu planlama sonrasında ofis içerisindeki bütün eşyalar, profesyonel ekibimiz tarafından özenle paketlenir ve taşımaya hazır hale getirilir. Taşıma gününde erkenden işe başlayan ekibimiz, hazırlanan kolileri aracımıza itina ile yerleştirir ve yeni ofis adresine götürerek eşyaların yerleştirmesini yapar. Ofis taşımacılığı hizmetlerimizde eşyaların tümü sigortalanmaktadır. Eşyalarınıza herhangi bir zarar verilmeden yeni ofisinize özenle taşınır. Bütün işlemlerimiz belirtilen gün ve saatte gerçekleştirilir. Güvenilir taşımacılığın adresi olan Evimtaş Beykoz Nakliyat avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.